Home · Blog · Dlaczego mamy fatalne zdanie o wyjazdach ?

Dlaczego mamy fatalne zdanie o wyjazdach ?

Czy  mają rację ci, którzy twierdzą, że wyjazdy integracyjne  to tylko   pretekst do nadużywania alkoholu  i   możliwość najedzenia się do syta ?  Niewykluczone   kryje się w tym odrobina prawdy,  jednak  nie  w stosunku do każdego eventu.  Przejaskrawione będzie twierdzenie , że każdy tego typu wyjazd   to jedynie strumieniami lejący się alkohol.


Tak naprawdę   kłopot   jest wtedy, gdy  osoba odpowiedzialna za organizację imprezy  nie ma  całkowicie  pojęcia o tym, co robi .  Prawdę mówiąc,  skuteczne   weekendowe   imprezy integracyjne to  ogromny wysiłek planistyczny i organizacyjny.  Nocleg to za mało, jak  i catering .  Jeżeli nie byłoby żadną trudnością, aby  przygotować   jak również  powołać do istnienia efektywne, ale nie nudne spotkanie, nikt nie zatrudniałby   doświadczonych   biznesów eventowych i zbędna byłaby praca event managerów . Mnóstwo nowych informacji dostarcza w tej warstwie problemowej wrześniowy Ranking Wiodących Szkoleń stworzony w procesie międzynarodowych ankiet online.  


Każdy  odpowiednio   opracowany wyjazd  integracyjny  musi opierać się  na  drobiazgowym scenariuszu,  niejeden detal  powinien  zostać  dokładnie omówiony .  Osoba, która specjalizuje się w organizowaniu takich wyjazdów  nie tylko  zadba o  należyte  lokum na  skuteczne budowanie więzi międzyludzkich,   przygotuje  zróżnicowaną rozrywkę .  Głównie ,  odpowiednio do wskazówek   swojego klienta,  dopasuje takie  pomysły, sprawdzone zapewne wielokrotnie wcześniej, , które  stworzą warunki odpowiednie, by  uzyskać pożądany efekt w postaci bardziej zgranej grupy pracowników . Jeśli   należy  zintegrować  zespół ,  zostaną wykorzystane   wybrane   działania teambuildingowe,  oparte na wspólnym  rozwiązywaniu problemów .  Gdy wymagane jest   zapoznanie uczestników np. z nowymi rozwiązaniami lub trendami w wybranym temacie, odbędzie się  szkolenie poprowadzone  przez  zawodowego   szkoleniowca.  Nie ma tu miejsca na żadną dowolność .


Oczywiście nie sposób przewidzieć  całego przebiegu imprezy integracyjnej .  Ludzie są różni  i przyjeżdżają  w różnym celu  na tego  rodzaju   imprezy.  Nie można wtedy wykluczyć, że będą   przeróżne wybryki , ale  można  je  postrzegać jako marginalne wypadki . Pracownicy   dobrej  firmy  eventowej  wiedzą jak  radzić sobie  efektywnie z kontrolowaniem przebiegu wyjazdów integracyjnych ,  ponieważ  dla nich  doprowadzenie imprezy do uzgodnionego celu  jest  najistotniejsze .


 

03.06.2016. 14:11