Home · Blog · Kluczowe tematy kursów dla kadry zarządzającej

Kluczowe tematy kursów dla kadry zarządzającejW szkoleniach i doradztwie dla przedsiębiorstw jest wyjątkowo dużo typów kursów dla kadry zarządzającej firmami. Dla przykładu leadership, negocjacje, wpływanie na zachowania pracowników, konflikty i ich efekty dla firmy, radzenie sobie ze stresem, wariantowanie i decyzje, komunikacja interpersonalna. W niniejszym blogu opisuję w szczegółach parę typów tego typu projektów szkoleniowych. Mnóstwo treści przeczytasz tu:
Baza - Szkolenia Inteligentne Zarządzanie Sobą W Czasie .
Jakiego typu kursy i sesje szkoleniowe dla kadry zarządzającej można by wybrać? Poniżej parę ważnych szkoleń:
Podejmowanie decyzji – osoby biorące udział w tym szkoleniu dowiedzą się jak rozważać kwestie w zakresie strategii konkurencji, nieporozumień w firmie, efektów działalności firmy, budowania budżetów na kolejne miesiące działalności i motywowania pracowników. Decyzje menedżerskie bywa ważnym elementem na stanowisku menedżera. Menedżer podejmuje wiele wyborów każdego dnia, z tego powodu trzeba to robić skutecznie.
Wpływanie na zachowania pracowników – osoby biorące udział w tym szkoleniu dowiedzą się jak wpływać na zachowania pracowników pozafinansowo. Będą potrafili badać dążenia pracowników, tworzyć miesięczne plany w swoim dziale oraz twórczo pracować z podwładnymi. Projekty szkoleniowe z powyższego obszaru kompetencji miękkich zwykle bywają prowadzone poprzez multimedialne warsztaty.
Przywództwo menedżerskie – kierownik bywa w czasie swojej pracy prawdziwym frontmenem i jednocześnie jakby feudalnym ekonomem. Ludzie często uważają, iż przywódcy posiadają zawsze wrodzone cechy. Ja jednak uważam, że człowiek da radę nauczyć się być przywódcą. Sesje szkoleniowe z powyższego obszaru kompetencji miękkich trwają co najmniej 2 dni. Szkoleniowcy rozwijają umiejętności z wywierania wpływu na ludzi oraz metod motywowania podwładnych.
W kolejnym artykule zaprezentuję kolejne tematy projektów szkoleniowych dla menedżerów.
O NASZYM DZIENNIKU
Nasz blog redaguje zespół mających wieloletni staż trenerów tworzących wykłady dla przedsiębiorstw z różnych sektorów rynku.
Pomysłodawcą i wykonawcą niniejszego artykułu jest  Iwona Piga, trener prowadzący szkolenia z publicznego przemawiania a także doradca w programach dotykających problematyki  przywództwa sytuacyjnego.  
Tutaj mówimy   o:
- audyty satysfakcji osób zatrudnionych w przedsiębiorstwach wszelkich branż
- ankiety rozwojowe
- cykle kształceniowe z tematyki miękkiej
- szkolenia incentive
- zarządzanie ludźmi


03.06.2016. 14:10