Home · Nasi pracownicy

Nasi pracownicy

Nasz zespół to profesjonalni fachowcy, mający długie doświadczenie w dziedzinie wyjazdów integracyjnych a także eventach firmowych i szkoleniach team building.
Monika Wielicka to długoletnia instruktorka biegów przełajowych i ratowniczka wodna. Od siedmiu sezonów rozwija początkujących pasjonatów aktywności fizycznej.  Organizuje także wyjazdy integracyjne dla osób wykluczonych społecznie. Przygotowała jako kierownik naszych projektów ponad sto pięćdziesiąt wydarzeń. Specjalizuje się z fabułach przeprawowych oraz edukacyjnych . Prywatnie jest mamą rocznej Kasi, pasjonatką kina francuskiego i zakupów odzieżowych.


Dorota Kwiatek to profesjonalna trenerka snowboardu i ratowniczka górska. Od siedmiu lat kształtuje dziesiątki miłośników aktywności fizycznej.  Organizuje też szkolenia integracyjne dla osób wykluczonych społecznie. Przygotowała jako kierownik naszych projektów około czterysta imprez. Specjalizuje się z programach ekstremalnych a także kryminalno – militarnych. W życiu prywatnym jest mamą Staszka i Tytusa, milośniczką książek podróżniczych i wina wytrawnego. Ma także pięcioletniego  owczarka niemieckiego.Maja Bolicka to wieloletnia animatorka gier na orientacje i ratowniczka pierwszej pomocy medycznej. Od dziewięciu sezonów szkoli początkujących miłośników rekreacji ruchowej.  Przeprowadza też spotkania team building dla korporacji i przedsiębiorstw. Przeprowadziła w swoim życiu zawodowym blisko dziewięćdziesiąt spotkań. Specjalizuje się z fabułach sportowych oraz kryminalno – militarnych. W życiu prywatnym jest mamą czteroletniej Adrianny, milośniczką kina francuskiego i gier planszowych.


Adam Wierzejski to długoletni instruktor snowboardu i ratownik medyczny. Od dziesięciu lat uczy dziesiątki miłośników sportu.  Prowadzi też imprezy team building dla korporacji i przedsiębiorstw. Przeprowadził w swojej karierze około dziewięćdziesiąt wyjazdów. Specjalizuje się z programach przeprawowych a także plastycznych. Po godzinach jest tatą trzech córek, hobbystą książek podróżniczych i snowbordu. 

03.06.2016. 14:10